Lincona koostööpartnerid – põrandapaigaldus

EXPOLIO

2001. aastal asutatud Expolio OÜ põhitegevusaladeks on põrandakatete paigaldus ning sise- ja välisviimistlustööde teostamine. Pea 10 aastat tagasi tuli Expolio ehitusturule põrandakatete paigaldustöödega ning sealtpeale on ettevõte kiiresti arenenud pakkudes alates 2005 aastast peatöövõtjatele komplekset teenust – põrandakatete paigaldus koos siseviimistlustöödega.

PRO PÕRAND

Meie põhimõtteks on pakkuda klientidele täiuslikku kvaliteeti ning selle tõestuseks anname oma töödele 2 aastase garantii. Töid teostavad spetsialistid, kes omavad pikaajalist töökogemust ning on saanud koolitusi Itaalias ja Inglismaal.

KALDRAM

OÜ Kaldram on asutatud 2005. aastal eestimaisel erakapitalil. Pakume Eesti ehitajatele ja eraisikutele kvaliteetseid plaatimistöid ja põrandakatete paigaldust. Aastatega on kasvanud Kaldram OÜ töömahud ja usaldusväärsus. Oleme Teile oma oskustega kindel ja usaldusväärne koostööpartner.

AA-CENTER

Firma AA-Center alustas tegevust 1999 aastal.
Põhitegevusalaks on kõik põrandatega seonduv, seda alates aluspõrandate ehitusest lõpetades laud-, liist- ja laminaatparketi paigalduse ning põrandate viimistlusega lakkimise ja õlitamise näol.

LILLO INVEST

Lillo Invest OÜ on ettevõte, mis tegeleb kliendi spetsiifilistest soovidest lähtuvate põrandatöödega. Ettevõtte soov on töötajate pikaajalisi praktlisi teadmisi kasutades leida igale kliendile parim põrand, mis kaunistaks nii elu-, kontori- kui avaliku kasutusega ruume. Igale tööle eelneb ja järgneb konsultatsioon, mille käigus viiakse klient kurssi nii põranda hooldus- kui ka kasutusjuhendiga. Lillo Invest tagab Teile kvaliteetse põranda, mis kestab!

Kontakt: tel. 50 718 31 / e-post: lillo.invest@gmail.com

OÜ PÕRANDAEHITUS

OÜ Põrandaehitus on Eesti kapitalil põhinev ehitusteenuseid pakkuv ettevõte. Firma on spetsialiseerunud põrandate ehitus-, renoveerimis- ning hooldustöödele. Ettevõtte missiooniks on pakkuda kliendile täisväärtuslikku ning kvaliteetset põrandaehituse teenust algusest lõpuni.

PRIIDU PÕRANDAD OÜ

Priidu Põrandad OÜ omab 14 aastast kogemust erinevate põrandakatete paigaldamisel. Kontrollime aluspõranda tasasuse ja niiskusesisalduse arvestame materjali ülekulu vajaduse ja kasutades koolitustel saadud ja praktikas proovitud liime ja töövõtteid paigaldame korrektselt materjali. Tehtud tööle garantii 24 kuud. Peame kinni kokkulepitud tähtaegadest.