Bona Craft & Bona Care – rohkem ruutmeetreid ja vähem lahusteid

Kuupäev:01.08.2014 / Autor:Brit Vister

Põranda viimistlusvahendite tootja Bona võttis vastu otsuse valmistada võimalikult loodussõbralikke tooteid, kuid suurendada veelgi õlide häid omadusi. Selle tulemusena on uue kollektsiooni õlid kõrgema tahkaine sisaldusega, vähendatud on tootmises oluliselt lahustite sisaldust ning mis peamine sama kogusega saab oluliselt rohkem ruutmeetreid katta.

Bona Oil 45 on asendunud täiustatud Bona Craft Oil`ga ning Bona Oil 25 asendunud täiustatud Bona Care Oil`ga.

Bona Care Oil on kiiresti kuivav hooldusõli, mis on mõeldud eelnevalt õlitatud puitpõrandatele. Madala viskoossusega unikaalne segu erinevatest taimsetest õlidest imendub hästi puidu pooridesse ning eritab väga vähe lõhna.  Madal lahustisisaldus (<8%) peaaegu lõhnatu. Bona Care Oil täidab puidupoorid ning annab põrandale pikaajalise kaitse ja väga kauni välimuse.

Bona Craft Oil põrandaõli koosneb modifitseeritud taimsetest õlidest, õli on kerge lõhnaga ja väga hea kulumiskindlusega.  Õli koostis on loodussõbralik, sisaldades palju taimseid õlisid, ning vähe lahusteid (<4%). Kasutamiseks keskmise koormusega kodu – ja ühiskondlikel põrandapindadel, samuti töötlemata puitmööblil ning laste mänguasjadel (EN71-3)

·         väga hea imbumine puitu- tugevdab puitu seestpoolt

·         kiire kuivamine ja lihtne pealekandmine

·         madal lahustisisaldus (4%) – peaaegu lõhnatu

Saadaval 6-s värvitoonis: Pure (värvitu), Graphite (tumepruun), Frost (valge), Ash (hall), Umbra (pruun), Clay (pähkelpruun).

Uued õlid on väga keskkonnasõbralikud, nendega võib viimistleda köögi tasapindasid ning laste mänguasju.