ERZO Décor dekoratiivsed puitpaneelid nüüd Linconas – SEINAPANEELID ja RADIAATORIKATTED

Kuupäev:09.09.2015 / Autor:Külliki Vain

Erzo Décor on Eesti kaubamärk, mille nime all on tänaseks poelettidele jõudnud dekoratiivsed puidust seinapaneelid ja radiaatorikatted.     

Mis on dekoratiivsed puitpaneelid?

Puidust seinatahveldised (inglise keeles wainscoting) on algupäraselt pärit Inglismaalt, kuid seostuvad paljudele meist pigem skandinaavia disainiga. Eks ikka sellepärast, et sellekohaseid põnevaid stiilinäiteid leidub peaaegu igas klassikalises skandinaavia kodus. Tänaseks on Erzo Décori tooted leidnud oma koha paljudes Eesti kodudes.

Dekoratiivseid seinapaneele kasutatakse nii seinte katmiseks ja renoveerimiseks kui ka väiksema- ja keskmise suurusega avade ja ehituskonstruktsioonide katteks. Just paigaldamise võimalusterohkus ongi see, mis annab igale ruumile omanäolise ja kordumatu ilme. Enimlevinud kasutusviis on seina alaosade katmine puitpaneelidega 1/4-1/3 seina kõrguses, kuid väga levinud on ka seinte katmine seinapaneelidega pooles või täiskõrguses.

Seinapaneel Classic Seinapaneel Lux

Erzo Décor´i seinapaneelide valikus on LUX, CLASSIC ja MODERN tootesarjad, kus omakorda saadaval 70 cm ja 90 cm kõrguses paneelid, eritellimusel on aga võimalik tellida ka 140 cm kõrgused ja täiskõrguses seinapaneele.

Seinapaneelid lisavad seintele stiili ja isikupära ning annavad igale ruumile hubase ja sooja atmosfääri. Seinapaneele sobib kasutada nii elutoas, söögitoas, magamistoas kui ka köögis või esikus. Paneelid aitavad elavdada ruumi interjööri ja lisavad seintele struktuuri, aidates muuta tühja ja kõleda seinapinna isikupäraseks ja põnevaks. Väga efektsena mõjuvad seinapaneelid ka kombineerituna erinevate tapeetidega.

Kui traditsiooniliselt valmistatakse seinapaneele peamiselt käsitööna vastavalt iga seina mõõtmetele, siis Erzo Décor paneelid on universaalsed. Kokkupandavad puitpaneelid on lõigatavad, jätkatavad ja mõõtu kohandatavad ning sobivad paigaldamiseks igas suuruses seinale. Kogu paigaldusprotsess on lihtne ja läbimõeldud ning jõukohane mitte ainult väljaõppinud puusepale, vaid igaühele, kes koduste remonditöödega varasemalt kokku on puutunud. Tuleb vaid mõõta seina pikkus, kuhu soovite toote paigaldada ja valida sellele kõige lähedasem mõõt pakutavast sortimendist.

Vaata siia – Erzo Decor Seinapaneelid

Lisaks seinapaneelidele on Erzo Décor tootevalikus ka perforeeritud (3 erinevat mustrit) plaatidega puidust RADIAATORIKATTED. Radiaatorikatted muudavad radiaatori dekoratiivseks ja praktiliseks ruumielemendiks. Samuti on need ühildatavad seinapaneelidega, kuid sobivad samas paigaldamiseks ka iseseisvalt igasse ruumi. Olgu siis eesmärgiks kas ruumi dekoratiivsemaks muutmine või radiaatori varjamine.

radiaatorikate-lux-1

Tulemus on igatahes vaatamist väärt!

Vaata siia – Erzo Decor Radiaatorikatted

Mis muudab ERZO Décor tooted unikaalseks?

  • Võimaldavad isikupärast kujundust
  • Valmistatud kvaliteetsest puitmaterjalist
  • Tooted on lõpuni viimistletud
  • Kokkupandavad detailid
  • Võimalik mõõtu lõigata
  • Seinapaneelid sobivad paigaldamiseks igale seinatüübile
  • Lihtne paigaldada

Hinnakiri: ERZO hinnad 2016

Anna oma ruumile uus elu!

 

Erzo Dècor tooteid müüb Lincona Kadaka tee 1 kauplus

Lisateave ja tootekirjeldused www.erzodecor.com