Lincona töökorraldus eriolukorra ajal

Kuupäev:13.03.2020 / Autor:Maris Lallo

Lugupeetud klient!

Eesti Vabariigis välja kuulutatud eriolukord ei tule enam kellelegi üllatusena. Selleks, et hoida oma töötajaid ja kliente, on ka Linconal kohustus tegutseda.

Nakatumisriski vähendamiseks palume võimalusel kõik tellimused, päringud ja tooteid puudutavad küsimused jms. esitada meile telefonis või e-maili teel. Kõik meie töötajad on sidevahendite teel kättesaadavad ja aitavad teid meeleldi ka distantsilt. Kontaktid on leitavad Lincona kodulehel.

Aprillikuu lapäevadel on kõik Lincona kauplused suletud. Kõige värskem info olukorra muudatuste kohta on üleval Lincona kodulehel.

Kaupu väljastatakse tavapärastel aegadel, E-R 08.30-17.00. Küll aga oleme muutnud kauba kättesaamise protsessi. Alates 16. märtsist kuni olukorra normaliseerumiseni ei ole võimalik kaupade komplekteerimist oodata kauba väljastamise ruumis ning soov kauba kättesaamiseks tuleb esitada telefoni teel, uksel näidatud telefoninumbril.

Kui tunnete külmetushaigusele iseloomulikke tunnuseid, siis palume Lincona esinduse külastamine edasi lükata ning kaubale järgi saata keegi teine.

Täname mõistva suhtumise eest!

Hoiame end ja teisi ning jääme terveks!

Lincona