Printtrükiga plaatvaip, millele lisatud nüanss Philippe Starck`i nägemust

Kuupäev:01.08.2014 / Autor:Brit Vister

Vaiba tootja Fletco unikaalsus seisneb spetsiaalses vaibakudumise tehnikas, mis võimaldab vaibale printida ka kõige detailsema ja värvikombinatsioonirikkaima mustri. Enam ei ole takistuseks väiksemõõduliste detailide kuvamine vaibal.

Vaibatehas Fletco ja maailmakuulus disainer Philippe Starck lõid ühiselt innovaatilise, muutuva ning väga omanäolise kollektsiooni ArtWave.  ArtWave see on innovaatiline mustrivalik, mis sulandub  ideaalselt modernsetesse interjööridesse, pakkudes erinevaid disaininüansse ja võimalust luua igasse interjööri sama tootega erinevaid lõpptulemusi.

     

 

ArtWave kollektsioonis on 9 erinevat disaini (Erosion, Stone, Surfaces, Natural, Space, Micro, Broad lines, Line ja Explosions). Kollektsioonides on vaiba plaatide suurusteks 50x50cm; 100x25cm; 100x50cm ja 100x100cm, soovitame iga plaadi  paigaldada selle eesmärgiga, et tekib nn värvide kollaaž ruumi. Iga plaat on erineva mustriga, mis võimaldab sama tootega tekitada erinevaid disaine.

Plaatvaiba kõrge kulumisklassi poolest ning kõrge tuletundlikkusega on see hea valik väga suure koormusega ühiskondlikesse ruumidesse (klass 33, PA). Tagapõhi 100% taastöödeldav.

Plaatvaiba hinnaklassiks kujuneb 34-50€/m².

Ülevaade erinevatest kollektsioonidest kodulehel http://www.fletcocarpets.com/

ArtWave kollektsioon

Philippe Starck « I like to open the doors of the human brain »