Usalda põrandavalikul spetsialiste – tule tasuta konsultatsioonile Viljandi Linconasse!

Tänapäeval on põrandakattematerjalide valik ääretult lai, mistõttu sobiva leidmine ongi keeruline, segadusse ajav ja vahel ka aeganõudev protsess. Oleme Linconas 30 tegutsemisaasta jooksul kogunud teadmisi ja kogemusi, millised põrandakatted millistesse tingimustesse ka päriselt sobivad ja hea meelega neid nõuandeid jagame.

5 SAMMU SOBIVA PÕRANDAKATTENI

  1. Kaardista pere harjumused ja vajadused – kas peres on lemmikloomad, väikesed lapsed või ka näiteks ratastooli kasutaja.
  2. Kaardista konkreetse ruumi eripärad – kas ruum on pidevalt niiske, on seal põrandaküte või satub ruumi liiva ja graniitsõelmeid.
  3. Välista põrandakatted, mis varasematele kogemustele tuginedes ei ole mingil põhjusel vastanud ootustele.
  4. Küsi julgelt Lincona asjatundjatelt nõuandeid – kõige lihtsam küsimus või tühisem detail on abiks sobivaima põrandakattelahenduse välja selgitamisel. Konsultatsioon on TASUTA ja ei ole siduv.
  5. Võta aega – soovitame lõpliku otsuse tegemiseks võtta mõtlemisaega ja küsida kaasa põrandakatte näidistükke, et neid erinevas valguses ja ruumi keskkonnas vaadelda.
  6. Põrandakatete valik on ääretult lai, mistõttu oleme Linconas alati valmis jagama 30 tegutsemisaasta jooksul kogunenud teadmisi ja kogemusi. Konsultatsioon on tasuta ja ei ole siduv.

Konsultatsioon on TASUTA ja ei ole siduv!

LINCONA VILJANDI ESINDUS
Reinu tee 29b
Tel: +372 435 5333
E-post: viljandi@lincona.ee

E 8.30-17.00
T-R 8.30-18.00  
L 10.00-15.00
P suletud