Domotexi järelkajad Global Flooring Alliance’i liikmete pilgu läbi

Kuupäev:20.02.2015 / Autor:Brit Vister

2015. aasta jaanuaris, pärast põrandakatete messi Domotex, valiti Hannoveris Global Flooring Alliance’i (GFA) presidendiks itaallane Carlo Cavinato.

Lisaks uue presidendi ametissenimetamisele arutasid GFA liikmed ka värskelt toimunud põrandakatete messi Domotex kordaminekut. Ühiselt jõuti arvamusele, et tänavune Domotex oli väga hästi korraldatud – järgitud oli kõrgeid standardeid ning väljapanekud olid muljetavaldavad ja kvaliteetsed.

Tulevikku vaatavalt tõdeti, et turundustegevused on edaspidiste ürituste puhul kriitilise tähtsusega. Seda enam, et eksponentide arv igal aastal paratamatult kahaneb. Kriitilise poolena toodi välja asjaolu, et tänavu esitleti väga vähe innovatiivseid uusi tooteid.

Global Flooring Alliance (GFA)

2014. aastal tähistas organisatsioon 25. sünnipäeva. 1989. aastal asutatud GFA tegutses algselt nime all Euparal, mis tulenes European Parquet Alliance’i esimestest tähtedest. Jaanuaris 2010, mil Euparalil täitus 20 aastat, otsustati uue nime kasuks ja organisatsioonist sai Globa Flooring Alliance. Nime muutuse põhiline põhjus peitub selles, et liikmeks on oodatud ka põrandakatetega seotud ettevõtted väljaspool Euroopat. Praeguseks on assotsiatsioonis 15 liiget kogu maailmast. Rohkem infot: www.globalflooringalliance.com