Saicos Pure – õlivaha, millega viimistledes säilib põranda algupärane välimus

Kuupäev:01.08.2014 / Autor:Brit Vister

Saicos Hardwax-Oil`de valikusse lisandus õlivaha, millega viimistledes säilib põranda algupärane välimus, kuid tekitab põrandale tugeva, vastupidava, libisemiskindla, vett ja mustust hülgava kaitsekihi. Saicos Pure viimistlus laseb puidul hingata, aidates reguleerida puidu niiskussisaldust. Õlivaha tungib sügavale puitu, mis omakorda suurendab pinna vastupidavust (ei lase vedelikul puitu imbuda) ja kulumiskindlust. Sobib ideaalselt niiskete ruumide viimistlemiseks. Õlivaha on sobilik nii tamme puidule kui teistele pehmematele puiduliikidele ning korkpõrandatele.

 

Lisaks põnevale lõpptulemusele on viimistlus kuiv 3…4 tunni möödudes ehk teise kihi pealekandmine on võimalik samal päeval. Saicos Pure õlivaha on väga keskkonnasõbralik, toote valmistuses on kasutatud ainult looduslikke taimeõlisid ja – vahasid.

Kelle sooviks on ekstravagantne lõppviimistlus siis lisandus valikusse ka väga sensatsiooniline  Saicos Shine õlivaha. Lõpptulemuseks on väga sädelev ja ergas puidupind. Saicos Shine õlivahas on kõik eespool nimetatud omadused.

Mõlemad tooted on koheselt laos saadaval 0,75L taaras.